%100 Yazıcı Toner Dolumu Yapıyoruz

  • 08.Ekim.2016
%100 Yazıcı Toner Dolumu Yapıyoruz

Toner dolumu nasıl yapılır konusuna geldiğimizde, aslında toner dolumu yapılmaz yazıcı toneri yenilenir, yenileme veya yeniden üretim adı verilen bu işlemin yapılma nedeninden bahsetmek gerekirse, yazıcı kartuşu adıyla anılan ünite tek kullanımlık üretilmiş bir yazıcı ekipmanıdır.

Yazıcı üreticileri, yazıcı satışı yapmaktan çok sattıkları yazıcının tüketim malzemeleri satışından kar etmek istediklerinden ürettikleri yazıcıları en ucuz fiyat ile satmaya çalışırlar.
Ucuz yazıcı fiyatı, kullanıcılara cazip geldiğinden genelde tüketim malzemesi fiyatına dahi bakılmadan satın alınan yazıcılar içindeki kartuş bittiğinde genelde kullanıcıların şok yaşamasına neden olmaktadır.

Bunun nedeni orijinal yazıcı toneri neredeyse yazıcı fiyatı ile aynı fiyatlara satılmasıdır. İşte burada ekonomik çare arayışları devreye girer ve akla gelen ilk çözüm toner dolumu yapılmasıdır.

Pazarcık adım bilişim olarak her türlü yazıcınıza bu dolumları sağlıklı şekilde yapmaktayız.Toner dolumu konusunda çoğu müşterimizin bildiği gibi ilçemizde tekkiz.